Sprawdzony przepis na wesele idealne? To wypadkowa wielu kwestii, a jedną z nich jest bez wątpienia muzyka, która sprawia, że nogi same rwą się na parkiet. To właśnie oprawa muzyczna jest przede wszystkim odpowiedzialna za wyjątkową atmosferę – ona nigdy nie tworzy się sama z siebie. A przecież zależy Ci na tym, aby ten dzień był wyjątkowy nie tylko dla Ciebie, ale i wszystkich bliskich osób, które będą tam wraz z Tobą, prawda? Nie musisz odpowiadać na to pytanie – doskonale znamy odpowiedź…

Wyśmienite sety taneczne opracowane zgodnie z Twoimi preferencjami i wcześniejszymi wskazówkami, a do tego wspólne zabawy i animacje prowadzone ze smakiem i wyczuciem – na tę kombinację zawsze możesz liczyć, decydując się na współpracę z nami. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu w branży oraz profesjonalnemu zapleczu sprzętowemu, zarówno nagłośnieniowemu, jak i oświetleniowemu, z łatwością dostosujemy się do Twojego wymarzonego scenariusza.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami – w trakcie niezobowiązującego spotkania postaramy się rozwiać wszelkie Twoje ewentualne wątpliwości, a Ty na żywo przekonasz się, jak wygląda współpraca z nami. Lojalnie jednak uprzedzamy, to zaledwie mały przedsmak tego, na co możesz liczyć w naszym towarzystwie…

WESELA

Każda prowadzona przez nas impreza to dla nas ogromna przyjemność i zastrzyk pozytywnej adrenaliny, nie da się jednak ukryć, że wesela zajmują szczególne miejsce w naszych sercach – tej wyjątkowej atmosfery po prostu trudno doświadczyć gdzie indziej. Bo dla nas to też są ogromne emocje, a także odpowiedzialność, dlatego zawsze dokładamy starań, aby nie zawieść zaufania, którym zostaliśmy obdarzeni.

Od początku wspólnej zabawy staramy się wyczuć potrzeby gości. Inicjowanie grupowych układów tanecznych? Rywalizacja pomiędzy drużynami obydwu płci? A może wspólne śpiewanie znanych i lubianych przebojów? Tak, jak najbardziej, w swoim repertuarze posiadamy wiele scenariuszy na zabawy weselne, również kilka autorskich pomysłów, ale zasada jest prosta – udział biorą wyłącznie zainteresowane osoby, przymus i wywieranie presji nigdy nie przynoszą dobrych rezultatów. Zależy nam na tym, aby w trakcie prowadzonych przez nas wesel każdy czuł się mile widziany, mogąc spędzić miłe chwile w preferowanym przez siebie stylu.
 

  • „Skąd Wy ich znaleźliście?”, „Ale DJ-e zrobili robotę!”, „Dawno się tak dobrze nie bawiłam!”, „Jeszcze na takim weselu nie byłem!” - to tylko część komentarzy, które usłyszeliśmy po naszym weselu względem grupy MDJ, z którą mieliśmy przyjemność bawić się w tym wyjątkowym dniu! Panowie naprawdę znają się na rzeczy. Już od pierwszego spotkania z Mateuszem, wiedzieliśmy, że mamy do czynienia z profesjonalistami. Świetny kontakt na każdym etapie współpracy, cierpliwość do dużej ilości zdawanych przez nas pytań, otwartość na nasze pomysły, kreatywność, zorganizowanie i doświadczenie na każdym kroku! Wodzirej Łukasz ma świetna energię, którą bez problemu przenosił na innych ludzi, dzięki czemu każdy się bawił - bez względu na wiek. Zabawy, które ożywiały nasze wesele były nowoczesne, „ze smakiem”, ale też przede wszystkim NIE były oklepane. Współpraca z grupą MDJ daje gwarancje udanego wesela. Mateusz i Łukasz - dziękujemy!
    Kamil

Studniówki

Są takie chwile w życiu każdego z nas, które z nostalgią wspomina się do końca życia. Studniówka to z pewnością jedno z takich właśnie wydarzeń – z autopsji wiemy, że po latach miło wracać pamięcią do pierwszych kroków stawianych w kierunku dorosłego życia. Co najbardziej utkwiło nam w pamięci z naszych studniówek? Wszyscy jesteśmy w tym temacie jednogłośni - szaleństwa na parkiecie z przyjaciółmi z dawnych lat. Taka noc zasługuje na najlepszą oprawę muzyczną, a my doskonale wiemy, jak sprawić, aby Twoje wspomnienia ze studniówki były równie piękne jak nasze…
 

  • „Polecam z czystym sumieniem MDJ którzy obsługiwali naszą studniówkę. Bardzo dobra współpraca, świetnie zorganizowane zabawy dzięki czemu wejście na parkiet jest czystą przyjemnością. Jeszcze raz polecam z całego serca. Dziękuje z całego serca ☺️ Pozdrawiam!!"
    Kamil

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Niezapomniana noc sylwestrowa w gronie najbliższych przyjaciół i znajomych? Roztańczone Andrzejki, pełne muzycznych hitów do białego rana? A może wyjątkowa impreza urodzinowa, którą zamierzasz zorganizować z okazji okrągłego jubileuszu bliskiej Ci osoby? Nic co imprezowe nie jest nam obce… Imprezy okolicznościowe z naszym udziałem to zawsze gwarancja najlepszej muzyki i szeroki repertuar wspólnych zabaw, dostosowanych do preferencji gości oraz charakteru eventu.
 

  • „MDJ grał u moich Dziadków na złotych godach, aczkolwiek trzeba uważać -ponieważ całe przyjęcie spędziłem na parkiecie tańcząc! Profesjonalne podejście do swojej pracy, godny polecenia."
    Kamil