Oprawa muzyczna jest jedną z kilku najważniejszych kwestii podczas organizacji wesela. Oczywiście nie polega tylko na serwowaniu najlepszych kawałków tanecznych, ale na poprowadzeniu całego przyjęcia z klasą i elegancją. Całość jest dopełniona zabawami, wspólnymi tańcami i animacjami prowadzonymi z dobrym smakiem, a przede wszystkim z uśmiechem na twarzy i energią, która zaraża Waszych gości.

Kilkunastoletnie doświadczenie w branży pozwala nam na prowadzenie imprez na najwyższym poziomie.
Duże i profesjonalne zaplecze sprzętowe nagłośnieniowo-oświetleniowe to gwarancja dobrego, czystego i wyraźnego brzmienia granych przez nas utworów oraz wypowiedzi prowadzącego, a także niesamowite efekty świetlne, które tworzą niepowtarzalny klimat podczas zabawy.

Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie, na którym dowiecie się jak może wyglądać Wasze przyjęcie i nasza współpraca!
 

WESELA

To imprezy, które uwielbiamy prowadzić najbardziej. Dla nas to przyjemność i zaszczyt towarzyszyć młodej parze w tak ważnym dla nich dniu.

Prowadzone przez nas wesela są dynamiczne, dzięki czemu unikamy zbędnych przerw na parkiecie, zapewniając ciągłość zabawy i tańca. 

Stawiamy na integrację, dlatego proponowane przez nas zabawy w większości są spontanicznie inicjowane, tak więc bawi się ten kto chce. Wspólne układy taneczne, rywalizacja damsko męska, a może śpiewanie wszyscy razem? Czemu nie, przecież ma być wesoło. Niebanalne i autorskie zabawy wyróżniają się spośród konkurencji i znanych standardów.

Przyjęcie weselne prowadzimy od samego początku czyli od przybycia gości i młodej pary na salę, aż do jego zakończenia.

 

      

 

Paulina i Michal reportaz 263 Kopia

Paulina i Michal reportaz 263 KopiaPaulina i Michal reportaz 263 Kopia

      

 

Studniówki

Hej za rok matura!
Jak dobrze znów stać się młodym i wrócić do czasu studniówek.
Sami doskonale pamiętamy swoje studniówki, dlatego wiemy jak bardzo ważna jest ich oprawa muzyczna. Dla młodych pokoleń oprócz klasyków muzycznych trzeba zagrać również ich ulubione kawałki, które na zawsze pozostaną utworami z ich młodości.  
 

16797994 737379423088486 977823023056793581 o 39

 

  • „Polecam z czystym sumieniem MDJ którzy obsługiwali naszą studniówkę. Bardzo dobra współpraca, świetnie zorganizowane zabawy dzięki czemu wejście na parkiet jest czystą przyjemnością. Jeszcze raz polecam z całego serca. Dziękuje z całego serca ☺️ Pozdrawiam!!"
    Kamil

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Oprócz wesel i studnówek pojawiamy się na licznych innych imprezach okolicznościowych jak sylwestry, andrzejki, ostatki, rocznice, urodziny itd. 
Każda z imprez ma inny charakter prowadzenia, repertuar oraz zabawy, co indywidualnie dopasowujemy do prefernecji klienta.
 

40 tka 124 websize