Fotobudka – zdjęcia inne niż wszystkie…

241983599 340662104466609 3466656534649313112 nSpontaniczna sesja zdjęciowa, na której efekty nie trzeba czekać długimi tygodniami? Gdy goście będą już nieco zmęczeni akrobacjami na parkiecie, z pewnością chętnie skorzystają z takiej możliwości. Z fotobudką na pokładzie o dobry humor uczestników imprezy możesz być w pełni spokojny – rekwizyty do zdjęć i gadżety do przebieranek dostarczamy w pakiecie. Jedyne, o co muszą postarać się goście, to chęć do zabawy i uśmiech. Choć z tym akurat nie powinno być problemu – przecież imprezę prowadzi Grupa MDJ… Zatem uśmiech! Albo śmieszna mina, jak wolisz. Twoje 3 zdjęcia zaraz zostaną wydrukowane w 2 egzemplarzach. Pssst… Coś nam podpowiada, że Para Młoda nie obrazi się, jeśli jeden z wydruków załączysz do życzeń składanych w Księdze Gości.

Podświetlany napis LOVE – bo miłości nigdy za wiele…

 

W tej dekoracji trudno nie zakochać się od pierwszego wejrzenia – ledowe żarówki symetrycznie rozmieszczone na napisie LOVE o wysokości 72 cm. Możesz wykorzystać go jako dodatkową dekorację przed stolikiem nowożeńców lub ustawić w dowolnym miejscu sali – goście uwielbiają robić sobie zdjęcia w jego towarzystwie.

Romantyczny pierwszy taniec w chmurach? Da się zrobić…

640

Ciężki dym na pierwszy taniec? Brzmi niezbyt ładnie, prawda? Tak to się profesjonalnie określa, my jednak wolimy go nazywać tańcem w chmurach. Niezależnie jednak od stosowanej nazwy, Wasz pierwszy wspólny taniec w takiej scenerii zaprezentuje się zjawiskowo. Jest tutaj jeszcze jeden dodatkowy plus: nawet jeśli z powodu stresu i zdenerwowania pomylicie kroki, w tak cudownych obłokach nawet Wasz instruktor tańca nie zauważy wpadki…

Zimne ognie - mocnych wrażeń nigdy za wiele…

zimne ognieZjawiskowa niespodzianka na weselu w postaci zimnych ogni to strzał w dziesiątkę. Wieczorową porą stają się niezwykle fotogeniczną atrakcją, która wywoła uśmiech na twarzy młodej pary oraz gości weselnych, zostawiając świetną pamiątkę w postaci wyjątkowych i pięknych zdjęć.

 

Skorzystaj z naszych kontaktów i rekomendacji!

Skorzystaj z naszych kontaktów i rekomendacji!
Ponad 15-letnie doświadczenie w branży sprawia, że sieć naszych kontaktów jest całkiem spora – chętnie polecimy Ci godne zaufania osoby oraz profesjonalne firmy, z którymi mieliśmy przyjemność nieraz współpracować:

Resize of 4A9A1684Ola - animatorka
Ola uwielbia dzieci, a one doskonale to wyczuwają, dlatego możesz mieć absolutną pewność, że powierzając je pod jej opiekę, uśmiechy nie znikną z ich twarzy. To osoba niezwykle zaangażowana w swoją pracę, na której pomysłowość zawsze można liczyć. Powiedzieć, że z Olą nudzić się nie można, to trochę tak, jakby nie powiedzieć nic… Zwłaszcza że stoi za nią nie tylko szczera pasja do tego, co robi, ale i wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, dzięki czemu organizowane przez nią zabawy i aktywności to zawsze murowany sukces.

Na jakie jeszcze rekomendacje z naszej strony możesz liczyć? Oto one:
• florystka specjalizująca się w dekoracjach ślubnych oraz weselnych
• fotografowie
• kamerzyści
Skontaktuj się z nami a otrzymasz pełną listę rekomendowanych przez nas profesjonalistów do zadań specjalnych.