Fotobudka – zdjęcia inne niż wszystkie…

241983599 340662104466609 3466656534649313112 nSpontaniczna sesja zdjęciowa, na której efekty nie trzeba czekać długimi tygodniami? Gdy goście będą już nieco zmęczeni akrobacjami na parkiecie, z pewnością chętnie skorzystają z takiej możliwości. Z fotobudką na pokładzie o dobry humor uczestników imprezy możesz być w pełni spokojny – rekwizyty do zdjęć i gadżety do przebieranek dostarczamy w pakiecie. Jedyne, o co muszą postarać się goście, to chęć do zabawy i uśmiech. Choć z tym akurat nie powinno być problemu – przecież imprezę prowadzi Grupa MDJ… Zatem uśmiech! Albo śmieszna mina, jak wolisz. Twoje 3 zdjęcia zaraz zostaną wydrukowane w 2 egzemplarzach. Pssst… Coś nam podpowiada, że Para Młoda nie obrazi się, jeśli jeden z wydruków załączysz do życzeń składanych w Księdze Gości.

Fotobudka 360 stopni - czyli krótkie filmy na okrągło

fotobudka 360 stopniPozwala na nagrywanie krótkich filmów w postaci Selfie360 w zwolnionym tempie. To idealny gadżet, który pozwala tworzyć oraz montować unikalne filmy z imprez. Dzięki temu, że urządzenie jest wyposażone w kamerę obracającą się o 360 stopni, nagrywa każdy ruch i pozwala na uzyskanie wyjątkowych efektów!

Podświetlany napis LOVE – bo miłości nigdy za wiele…

 

W tej dekoracji trudno nie zakochać się od pierwszego wejrzenia – ledowe żarówki symetrycznie rozmieszczone na napisie LOVE o wysokości 72 cm. Możesz wykorzystać go jako dodatkową dekorację przed stolikiem nowożeńców lub ustawić w dowolnym miejscu sali – goście uwielbiają robić sobie zdjęcia w jego towarzystwie.

Romantyczny pierwszy taniec w chmurach? Da się zrobić…

Ciężki dym

Ciężki dym na pierwszy taniec? Brzmi niezbyt ładnie, prawda? Tak to się profesjonalnie określa, my jednak wolimy go nazywać tańcem w chmurach. Niezależnie jednak od stosowanej nazwy, Wasz pierwszy wspólny taniec w takiej scenerii zaprezentuje się zjawiskowo. Jest tutaj jeszcze jeden dodatkowy plus: nawet jeśli z powodu stresu i zdenerwowania pomylicie kroki, w tak cudownych obłokach nawet Wasz instruktor tańca nie zauważy wpadki…

Zimne ognie - mocnych wrażeń nigdy za wiele…

zimne ognieZjawiskowa niespodzianka na weselu w postaci zimnych ogni to strzał w dziesiątkę. Wieczorową porą stają się niezwykle fotogeniczną atrakcją, która wywoła uśmiech na twarzy młodej pary oraz gości weselnych, zostawiając świetną pamiątkę w postaci wyjątkowych i pięknych zdjęć.

 

Skorzystaj z naszych kontaktów i rekomendacji!

Skorzystaj z naszych kontaktów i rekomendacji!
Skontaktuj się z nami a otrzymasz pełną listę rekomendowanych przez nas profesjonalistów do zadań specjalnych. Znajdziesz na niej: fotografów, filmowców, barmanów, animatorów dla dzieci, florystów.