Staraliśmy się opisać poszczególne momenty, które pojawiają się podczas wesela. Oczywiście każde wesele jest inne, takie jak sobie wymarzycie i nie wszystkie z niżej opisanych momentów muszą mieć miejsce na każdym weselu. Wszystko zależy od Was i to Wam pozostawiamy wybór. 

Powitanie

Przyjecie weselne prowadzimy od samego początku, czyli od momentu kiedy pierwsi goście pojawią się przed salą. Konferansjer w odpowiedniej kolejności zaprosi na salę gości, rodziców i parę młodą, dla której wraz z weselnikami przygotuje gorące powitanie.

Początek wesela

Najbardziej popularną formą rozpoczęcia wesela jest pierwszy taniec młodej pary. Nie jest jednak powiedziane, że zawsze musi tak być. Wprawdzie oficjalnie rozpoczyna on część taneczną wesela, ale zdarza się, że start przyjęcia odbywa się poprzez zatańczenie Poloneza, przeprowadzenia quizu myzycznego lub wspólnej integracji wszystkich gości.

Wspólne aktywności na parkiecie

Czyli tzw. "zabawy", które prowadzimy są pozbawione żenady, ośmieszania osób biorących w nich udział, czy namawiania do spożywania alkoholu. Jak sama nazwa wskazuje, chodzi o dobrą zabawę, a nie zmuszanie kogoś do zadań i czynności kompromitujących.
Już dawno zostawiliśmy zabawy "krzesełkowe", w których udział brało tylko kilka osób. Stawiamy na wspólną integrację przez całe wesele. Wspólne animacje taneczne, topowe zabawy drużynowe - jaka to melodia, budowanie wieży z drewnianych klocków - to dzisiaj rządzi na parkiecie. A może muzyczno-taneczna wycieczka dookoła świata, w którą wszystkich gości porwie młoda para? Oczywiście nie brakuje aktywności z innej beczki. Zabaw nowoczesnych, które zaskoczą Waszych gości innowacją i wyjątkowym stylem. "Strongman", czy "literki animacyjne" to tylko nieliczne zajawki, które inicjujemy w trakcie wesela.  

Podziękowanie dla rodziców

To bardzo wzruszający moment nie tylko dla rodziców, choć zdarza się, że nie zawsze z obu stron mamy ich komplet. Bywa, że kogoś wychowała np babcia. Nie jest to dla nas nowa sytuacja. Z nazwy "podziękowanie dla rodziców" wynikałoby, że tylko im należą się podziękowania za wychowanie itp. Nic bardziej mylnego. Podziękować można zawsze osobom, które miały wpływ na nasze życie lub które nas wychowały. Nawet jeśli nie są to nasi rodzice, wg nas te osoby również zasługują na zaszczyt, który spotka ich być może tylko raz w życiu gdzie na forum wszystkich gości zostaną wyróżnieni w wyjątkowy sposób. Podczas "podziękowania" przenosimy się na moment prosto do Hollywood, gdzie wyróżnione osoby kroczą po czerwonym dywanie podczas "gali oskarowej".   

Oczepiny

Również tutaj łamiemy stereotypy. Przede wszystkim prowdzimy je w taki sposób, że nie wybieramy nowej pary młodej lecz zwycięzców konkursu oczepinowego, a całość kończymy animacją taneczną lub konkursem. Dzięki temu wszyscy chętnie biorą w nich udział bez obawy, że "nowa para młoda" będzie musiała razem zatańczyć lub wykonać jakieś zadania. W razie małej ilości panien i kawalerów udział biorą wszystkie panie oraz panowie (wszyscy niezależnie od wieku). Oczepiny przeprowdzimy wg jednego z wariantów:
1. Znane wszystkim rzucanie za siebie welonem/bukietem oraz muchą/krawatem
2. Dla pań- motyw ze wstążkami, dla panów podawanie między sobą pudełeczek z krawatem/muchą 

Repertuar

Z doświadczenia wiemy jak dopasowywać repertuar w trakcie wesela do preferencji gości, aby utrzymać pełny parkiet. Oczywiście wiele zależy również od nastawienia i chęci weselników. Najważniejszy utwór - na pierwszy taniec oraz piętnaście dodatkowych kawałków muzycznych/dedykacji ustalamy jeszcze przed weselem. Oczywiście zdarzają się prośby muzyczne i dedykacje w trakcie wesela od bawiących się gości, wówczas staramy się zagrać dla nich ten jeden wyjatkowy utwór, jeśli tylko posiadamy go w swojej bibliotece muzycznej. Zachecamy, aby nie minimalizować spectrum muzycznego o konktretne gatunki. Jak wiadomo wesele to impreza, na której mamy ogromny przedział wiekowy, dlatego staramy się, aby każdy znalazł coś dla siebie. Pamitajcie również, że DJ to nie zespół rockowy ;)

ZAIKS

Cieszymy się, że świadomość na temat licencji rośnie wśród naszych klientów. O jakiej licencji mowa? Oczywiście na "publiczne odtwarzanie utworów do tańca podczas jednorazowych imprez tanecznych", którą zawiera się właśnie z instytucją zwaną ZAIKS.
Pomimo iż posiadamy utwory muzyczne pochodzące z legalnego źródła, nie upoważnia nas to do ich publicznego odtwarzania na wszelkich imprezach. Aby móc zorganizować imprezę taneczną, organizator (w przypadku wesel-para młoda) powinien taką licencję z ZAIKSem posiadać. Oczywiście są przypadki, gdzie sale posiadają stałe licencje i nie trzeba dodatkowej, wówczas taką informację znajdziecie w umowie z salą. Jeśli jednak sala nie posiada stałej licencji, to Wy decydujecie czy zlecicie nam zawarcie takiej licencji (jej koszt wcześniej obliczony doliczamy do zadatku), czy zajmiecie się tym we własnym zakresie. 

Ankieta

Na około miesiąc czasu przed weselem otrzymacie od nas ankietę, w której ustalimy wszelkie szczegóły przebiegu przyjęcia weselnego. Wypełnioną należy odesłać na tydzień przed przyjęciem, nawet jeśli nie wszystkie kwestie organizacyjne będą jasne, resztę ustalimy z obsługą sali w trakcie trwania przyjęcia. Nie wyobrażamy sobie poprowadzenia tak wyjątkowej imprezy jaką jest wesele bez wcześniejszego przygotowania się do niej. Dzięki temu możecie być pewni, że impreza przebiegnie według wcześniejszych ustaleń, a nam pozwoli poprowadzić ją bez najmniejszej obawy o popełnienie nawet najdrobniejszego faux pas.