Staraliśmy się opisać poszczególne momenty, które pojawiają się podczas wesela. Oczywiście każde wesele jest inne, takie jak sobie wymarzycie i nie wszystkie z niżej opisanych momentów muszą mieć miejsce na każdym weselu. Wszystko zależy od Was i to Wam pozostawiamy wybór. 

Powitanie

Nasza w tym głowa, aby poprowadzić Was przez całe wesele, dlatego towarzyszymy Wam już od momentu kiedy tylko pojawicie się przed salą. Od tej pory osoba w roli konferansjera zadba, aby wszystko sprawnie przebiegało, a samo prowadzenie wesela było jasno przekazywane.

Początek wesela

Najbardziej popularną formą rozpoczęcia wesela jest pierwszy taniec młodej pary. Nie jest jednak powiedziane, że zawsze musi tak być. Wprawdzie rozpoczyna on oficjalnie i najbardziej uroczyście część taneczną wesela, ale zdarza się, że zamiast niego prowadzony jest taniec integracyjny podczas którego wszyscy goście biorący w nim udział rotują między sobą w kilku rundach jednocześnie poznając się nawzajem. To taki starter integracyjny, gdzie wiek gości schodzi na drugi plan i wszyscy przechodzimy na "Ty".

Zabawy

Zabawy, które prowadzimy są pozbawione żenady, ośmieszania osób biorących w nich udział, czy namawiania do spożywania alkoholu. Jak sama nazwa wskazuje, chodzi o dobrą zabawę, a nie zmuszanie kogoś do rzeczy i czynności kompromitujących.
Staramy się odchodzić od zabaw "krzesełkowych", choć jeszcze zdarza się takie poprowadzić na prośby młodej pary, wszystko oczywiście z umiarem. Stawiamy na wspólną integrację przez całe wesele. Animacje taneczne, tańce integracyjne, wspólne układy taneczne - to dzisiaj rządzi na parkiecie. A może muzyczno-taneczna wycieczka dookoła świata, w którą wszystkich gości porwie młoda para? Oczywiście nie brakuje zabaw z innej beczki. Zabaw nowoczesnych, które zaskoczą Waszych gości innowacją i wyjątkowym stylem. "Familiada" połączona z "Jaka to melodia", czy gry drewniane: drużynowe budowanie wieży na czas lub strongman, to tylko nieliczne zajawki, które inicjujemy w trakcie zabawy. Wszystkiego nie możemy zdradzić, chcemy Wam zostawić też kilka elementów zaskoczenia. 

Podziękowanie dla rodziców

To bardzo wzruszający moment nie tylko dla rodziców, choć zdarza się, że nie zawsze z obu stron mamy ich komplet. Bywa, że kogoś wychowała np babcia. Nie jest to dla nas nowa sytuacja. Z nazwy "podziękowanie dla rodziców" wynikałoby, że tylko im należą się podziękowania za wychowanie itp. Nic bardziej mylnego. Podziękować można zawsze osobom, które miały wpływ na nasze życie lub które nas wychowały. Nawet jeśli nie są to nasi rodzice, wg nas te osoby również zasługują na zaszczyt, który spotka ich być może tylko raz w życiu gdzie na forum wszystkich gości zostaną pięknie wyróżnieni. 

Oczepiny

Najbardziej popularna zabawa, w której wraz z młodą parą udział biorą panny i kawalerowie. Nawet jeśli jest ich zbyt mało, mamy na to swoje sposoby. W zabawie tej wybierane/losowane są osoby, które wg tradycji staną jako pierwsze na ślubnym kobiercu. Zdarza się, że zwycięzcy są dla siebie przypadkowymi osobami, możecie być pewni, że z naszej strony nie pojawi się zachęta do "gorzko, gorzko!" lub innych motywów, które mogłyby być w jakikolwiek sposób dla nich krępujące. W tej zabawie proponujemy Wam kilka wariantów.
1. Najbardziej znany czyli rzucanie za siebie np. welonem i muchą.
2. Dla panien motyw ze wstążkami
3. Podawanie między pannami, później kawalerami dwóch pudełek, gdzie jedno jest puste, w drugim zaś schowane są np. welon i mucha. 

Repertuar

Z doświadczenia wiemy jak dopasowywać repertuar w trakcie wesela do preferencji gości, aby utrzymać pełny parkiet. Oczywiście wiele zależy również od nastawienia i chęci weselników (pomijając czynnik rozluźniający). Najważniejsze utwory: na pierwszy taniec, na podziękowanie dla rodziców lub dedykacje od młodej pary ustalamy jeszcze przed weselem. Oczywiście zdarzają się prośby muzyczne od gości, które ciężko spełnić ze względu na to iż zawsze powtarzamy, że nie ma dja który posiadałby całą muzykę świata i byłby w stanie zagrać każdy kawałek jaki tylko sobie ktoś wymyśli. Unikamy "grania" z internetu, gdyż jest to po prostu nieprofesjonalne, dodatkowo nie chcemy brać odpowiedzialności jeśli utwór by się zaciął w trakcie odtwarzania. Utwory, które posiadamy w swoim repertuarze pochodzą z legalnego źródła. 

ZAIKS

Cieszymy się, że świadomość na temat licencji rośnie wśród naszych klientów. O jakiej licencji mowa? Oczywiście na "publiczne odtwarzanie utworów do tańca podczas jednorazowych imprez tanecznych", którą zawiera się właśnie z instytucją zwaną ZAIKS.
Pomimo iż posiadamy utwory muzyczne pochodzące z legalnego źródła, nie upoważnia nas to do ich publicznego odtwarzania na wszelkich imprezach. Aby w łatwy sposób zobrazować o co chodzi zawsze przedstawiamy prosty przykład: aby móc prowadzić pojazd, musimy posiadać licencję kierowcy czyli prawo jazdy. Tak samo, aby móc zorganizować imprezę taneczną, organizator (w przypadku wesel-para młoda) powinien taką licencję z ZAIKSem posiadać. Oczywiście są przypadki, gdzie sale posiadają stałe licencje i nie trzeba dodatkowej, wówczas taką informację znajdziecie w umowie z salą. Jeśli jednak sala nie posiada stałej licencji, to Wy decydujecie czy zlecicie nam zawarcie takiej licencji (jej koszt wcześniej obliczony doliczamy do zadatku), czy zajmiecie się tym we własnym zakresie. 

Ankieta

Na około miesiąc czasu przed weselem otrzymacie od nas ankietę, w której ustalimy wszelkie szczegóły przebiegu przyjęcia weselnego. Wypełnionej będziemy oczekiwać na tydzień przed przyjęciem, nawet jeśli nie wszystkie kwestie organizacyjne będą jasne, resztę ustalimy z obsługą sali w trakcie trwania przyjęcia. Nie wyobrażamy sobie poprowadzenia tak wyjątkowej imprezy jaką jest wesele bez wcześniejszego przygotowania do niej. Dzięki temu możecie być pewni, że impreza przebiegnie według wcześniejszych ustaleń, a nam pozwoli poprowadzić ją bez najmniejszej obawy o popełnienie nawet najdrobniejszego faux pas.